Atletico Madrid Ceo’su Yeni Sezon Forması Için Özür Diledi!

Atletico Madrid CEO’su yeni sezon forması için özür diledi!

Atletico Madrid kısa bir süre önce 2022-23 sezonu formalarını taraftarlarına tanıttı. Fakat yapılan lansman etkinliği tam bir hayal kırıklığı ile sonuçlandı! Sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getiren milyonlarca taraftar, yapılan tasarımı hiç beğenmediklerini dile getirerek yönetime öfkelerini ifade etti.

Yeni sezon Atletico Madrid forması, Arjantinli futbolcu Estefanía Banini’nin kampanya yıldızlarından biri olduğu reklam çalışmalarıyla tanıtılmıştı. Taraftarlar, forma tasarımında geleneksel beyaz çizgilerin kıvrımlı olması nedeniyle bundan hoşlanmadıklarını ifade etti. Başta Twitter olmak üzere tüm sosyal medya platformlarından ağır eleştiriler gerçekleştirildi.

Atletico Madrid CEO’su: Tek niyetimiz geçmişi saygıyla anmaktı

Atletico Madrid yönetimi tepkileri anlayışla karşıladı. Kulübün CEO’su Miguel Angel Marin, yazdığı açık bir mektup ile sevenlerine çağrıda bulundu. Yeni sezon formalarının tasarımları için taraftarlardan kamuoyu önünde özür diledi.

Marin’in yaptığı açıklamalara göre yeni sezon forması, tarihsel bir öneme göz kırpıyordu. Marin, şehirde bulunan Manzanares Nehri’nden ilham alınan bu tasarımın beğenilmemesini anlayışla karşıladı. “Bunun için taraftarlarımızdan özür dileriz,” diyen yönetici, tek niyetlerinin geçmişi saygı ve sevgiyle hatırlamak olduğunu paylaştı. Kiralık bahis sitesi özel yazılım ucuz ve kolay sahip olmak.

Atletico Madrid’den 120. yıl özel forması

Marin ayrıca taraftarlarını oldukça mutlu edecek bir gelişme paylaştı. Kulübün CEO’su, Nisan 2023 tarihinde takımın 120. yıl dönümünü kutlayacak bir forma çıkaracaklarını; bunun 1903 formasının orijinal bir kopyası olacağını aktardı. 2023-24 sezonu formasının ise klasik bir tasarımla hazırlandığını ve şimdiden üretim aşamasında olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın