Bergama Fk’da İşyapan Görevde

Bergama FK’da İşyapan Görevde

TFF 2’nci Lig Beyaz Grup ekibi olarak yer almakta olan Menemen FK ve TFF 3’üncü Lig 3’üncü Grup temsilcisi olan Bergama FK’nın hisselerini devir alarak sportif yatırımlarına başlayan Ekmas Sportif Faaliyetler İcra Kurulu Başkanı (CEO) Barış Orhunbilge, iki kulübün de yapılanması hakkında basına bazı bilgiler verdi.

Menemen FK’da idari ve teknik kadronun tamamlandığını ve transferin de devam ettiğini , Bergama FK’da takımı içerisinde ise Serkan İşyapan’ın sportif direktörlüğe getirildiğini açıklamış olan Orhunbilge, “Bu hafta Bergama FK idari ve teknik kadrosunu oluşturup transfere başlayacağız” sözleri ile ifadelerini tamamladı.

Serkan İşyapan daha önceden de 1’inci Lig ekibi olan Manisa FK’da da aynı görevde bulunmuştu.

İki kulübü de İzmir ile bütünleşmiş olan bir yapıya kavuşturacaklarına vurgu yapan Barış Orhunbilge, “Menemen, İzmir’in kuzey açılımında çok değerli bir konuma sahip. Bergama da tarihi ve kültürel açıdan Dünya Mirası bir yer. Futbol, iki ilçemizin de önce İzmir, ardından yurt içi ve yurt dışı açılımını hızlandıracak. Bu noktada tüm kurumlarla el ele vererek tanıtım misyonunu üstleneceğiz. Armalarımızdan renklerimize, kamuoyuna vereceğimiz mesajlardan faaliyetlerine kadar her şey iki ilçemizin daha fazla tanıtılmasına hizmet edecek” diyerek sözlerini noktaladı.

“KULÜPLER DEĞER YARATACAK”

Futbolun sadece 90 dakikalık bir oyun olmadığına dair de dikkat çekmiş olan Orhunbilge, “Futbol kitleleri sürükleyen, mesajları kolaylaştıran, hayatı mutlu kılan bir etkinlik. Aslında her şey, kazanmanın ve kaybetmenin çok ötesinde. Futbolu beyaz çizgiler arasından ne kadar çıkarıp katılımcı bir yapıya dönüştürebilirsek kendimizi o denli başarılı sayarız. Ekmas Group, Menemen FK ve Bergama FK yatırımları sayesinde bu açıdan kalıcı ve örnek bir değer yaratacak” yorumunu da ifadelerine ekledi.

2022 ve 2023 lig sezonu içerisinde tüm maç ve müsabakalara bonus veren siteler üzerinden erişim sağlamak da oldukça mümkün olan bir durum olacak.

Bir cevap yazın