Cuento İstanbul Tekne

Cuento İstanbul Tekne

Yat kiralama gezintisi, hem balıkçılık hem de diğer su sporları ile birçok insan için popüler bir aktivitedir. Aynı zamanda rahatlamanıza ve zihninizi temizlemenize yardımcı olabilecek eğlenceli bir deneyimdir. Ancak, bir tekne kiralamak pahalı olabilir ve bir tekne satın almak her zaman bir seçenek değildir. Bu nedenlerden dolayı, bunun yerine bir tane kiralamayı düşünebilirsiniz.

Bir tekne kiralama ofisi hizmeti, birkaç yönden normal bir kiralama hizmetinden farklıdır. İlk olarak, çoğu kiralık ofis kendi teknelerine sahip değildir; sadece kiralıyorlar. Bu tekneler genellikle karada depolanır ve kullanılmak üzere göle veya nehre getirilir. Şirket, araca zarar vermemek için benzin ve sigorta için ekstra ücret alıyor. Gölün veya nehrin konumuna bağlı olarak depolama ücreti de olabilir. Bu ekstra maliyet, bir tekne kiralamayı doğrudan satın almaktan daha pahalı hale getirebilir. Birine sahip olmanın maliyeti, kiralamaktan daha fazladır, ancak her iki seçeneğin de avantajları vardır.

Cuento Tekne Kiralama İstanbul

İstanbul tekne kiralama için firma seçmeden önce istediğiniz hizmetin mevcut olduğundan emin olmalısınız. Bazı şirketler yalnızca balıkçı tekneleri veya kanolar sunarken, diğerleri tüm filoya sahiptir. Hem su kayağı hem de balık tutma gezileri sunan hizmetler bile var. Her şirketin kendi tekne ve mürettebat tarzı olduğundan, birini seçmeden önce araştırma yapmanız önemlidir. Kendiniz iyi bir tane satın alabilecekken, kötü bir kiralama için para harcamak istemezsiniz.

Cuento Tekne Kiralama Hizmeti İstanbul

Doğru hizmeti seçmenin yanı sıra, bir tekne kiralamak benzin maliyetlerinden tasarruf etmenin harika bir yolu olabilir. Göle arabayla gitmeniz gerekmeyeceği için benzin parası ödemekten kurtulabilirsiniz. Bunun yerine kiraladığınız tekneyi göle taşıyan araç için ekstra ücret ödersiniz. Ek olarak, göle gidip gelmek, seyahatiniz sırasında defalarca ileri geri gitmeniz gerekeceğinden ek gaz maliyetlerine neden olacaktır. Bu ekstra maliyetlerden kaçınarak, kiralamak, doğrudan bir tekne satın almaktan daha ucuz olabilir.

Ayrıca, farklı ekipman ve hizmet stilleri sunan tekne kiralama için birçok seçenek vardır. Birini seçmeden önce, seçtiğiniz şirketin istediğinizi sunduğundan emin olun, böylece göl veya nehirde geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın