Duru Crystal İnternet Sitesi ve Ürünleri

Biz Duru Crystal olarak müşterilerimizin memnuniyetini odak noktamızdan ayırmadan 1 senedir hizmet vermekteyiz. Cam sanatına yeni bir boyut kazandırarak sizlere sunuyor ve güzel dönüşlerinizle mutlu oluyoruz. Sofralarınızı tanıdıklarınızdan üstün kılmak istemez misiniz? Alışveriş yaptığımız birçok insan memnuniyetini bizimle iletişime geçerek bildirmekten çekinmiyor. Uzun yıllardır işinin ehli şekilde çalışan ustalarımızın benzersiz cam sanatını evlerinize taşıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti vermek adına kendimizi her geçen gün biraz daha geliştiriyoruz.

Duru Crystal adı altında toplanan bizler müşterilerimizin sorularını bekletmeksizin yanıtlar ve onlara en iyi alışveriş deneyimini yaşatmaya çalışırız. Müşterilerimizin herhangi bir sorunla karşılaşması durumunda bizimle iletişime geçtikleri takdirde, müşterilerimizin zamanını daha fazla harcamadan sorunlarını gidermek için çabalıyoruz. Kahve Yanı Su Bardağı ve Kahve Yanı Kristal Bardak, Bohemia Kristal Renkli Kadeh kategorilerinde benzersiz ürünler ortaya çıkarıyor, kişiye özel olarak tasarlayabiliyoruz.

Kristal Ürünlerimiz Nasıl Yapılıyor:

Çeşitli yöntemlerle geri dönüştürülen camlar ustalarımızın ellerinde son halini alıyor. Doğaya sevgi besliyor asla canlılara zarar vermiyoruz. Ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabiilirsiniz.

Duru Crystal İnternet Sitesi:

İnternet sitemiz sade ve anlaşılır olmasının yanı sıra oldukça kullanışlı bir arayüze sahiptir. İnternet sitemizi kullanarak siparişlerinizi dakikalar içinde sepetinize ekleyip ödeme yöntemlerine geçebilirsiniz. Teslimat bilgilerinizi de sisteme girdikten sonra sizlere dilerseniz kapıda ödeme, dilerseniz online kredi/banka kartı ya da dilerseniz Havale/EFT yöntemleriyle ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ödeme adımlarında size özel ek indirimler uygulayarak alışverişinizi keyiflendiriyoruz. Sitemiz üyelik gerektirmez. Siparişlerinizi tekli ya da toptan verebilirsiniz.

Kahve Yanı Su Bardağı ve Kahve Yanı Kristal Su Bardak:

Kahve yanı su bardakları ve bu bardakların kristal türleri köklü bir tarihi geçmişe dayanır. Osmanlı dönemine kadar uzanan bu tarihi kültür günümüzde hala nezih insanlar tarafından devam ettirilmektedir. Kültürümüzün bir parçası olan bu bardakların teminini sizler için işinin en iyi ustalar hazırlıyor. Duru Crystal olarak bizler bu tarihi koruduğumuz için kendimizle ve müşterilerimizle gurur duyuyoruz.

İletişim Bilgimiz ve Mail Adresimiz:

Mail: info@durucrystal.com

Telefon: 0543 899 83 94

Bir cevap yazın