İqos Ve Heets Nedir

İqos Ve Heets Nedir?

Sigaradaki nikotin bilinen en tehlikeli maddedir. Ancak iş burada bitmiyor. Çünkü sigaranın içinde ne olduğunu bile bilmeyen binlerce madde vardır. Tütün yaktığınızda, bu maddeleri soluyorsunuz. Her paket sigara ciğerlere katran gibi girer. Elbette sigara sadece akciğerlere değil tüm vücuda zarar verir. Bunun da farkında olmanız gerekir. Puro Satın Al Sigara içenlerin sigara içtiğine pişman olduğu yaş aralığı genellikle 45-50 yıldır. Elbette bu yaşta sigarayı bırakmak gelecekte çok önemli. Ancak sigarayı erken bıraktığınızda vücudunuz yorulmaz. Bu çok önemli bir kuraldır.

E-sigaraların sağlık üzerindeki etkisini defalarca vurguladık, ancak ekonomi üzerindeki etkilerinden henüz bahsetmedik. Daha önce de belirtildiği gibi, her e-sigara kullandığınızda, bir paket sigaradan küçük bir adım atmış olursunuz. Son olarak, sigaraları sonsuza kadar paketleyebilirsiniz. Bu, her ay sigaraya para harcamanızı engeller. IQos Heets Sigarayı bırakmak için bir e-sigara satın alarak bu ürünü dilediğiniz zaman denemeye başlayabilirsiniz. Birçok kişinin sigara sayesinde sigarayı bıraktığını düşünüyorsanız sizin sigarayı bırakmanız kısa bir zaman alacaktır.

İqos Heets Nedir?

Philip Morris International tarafından geliştirilen son teknoloji sıcak tütün sistemi, en büyük sıcak tütün pazarı olan Japonya’nın Tokyo kentinde piyasaya sürüldü. IQOS 3 ve IQOS 3 e-sigaralar, tütünü yakmak yerine ısıtan ve daha iyi bir sigara seçeneği sunan IQOS sisteminin en son sürümleridir.

Philip Morris International’ın ev sahipliğinde düzenlenen ilk uluslararası açılışa 600’den fazla kişi katıldı. PMI CEO’su Andre Kalantzopul, IQOS 3 ve IQOS 3 Multi’yi tanıtırken, aralarında kullanıcıların da bulunduğu konuklar, yeni cihazın keyfini çeşitli aksesuarlarla çıkarma fırsatı buldu. Geleneksel Japon bahçesinin içinde uluslararası DJ’ler Kaori ve Shinichi Osawa’nın sergilerinin yanı sıra Japonya’nın geçmişini, bugününü ve geleceğini yansıtan bir dizi modern duyusal deneyim yer alıyor.

Yaklaşık 6 milyon sigara içicisi, başlangıcından bu yana dört yıl içinde IQOS’a geçti ve bunların yarısından fazlası Japonya’da. Bu yeni cihaz, dumansız bir dünyaya geçişi hızlandırmak için oluşturuldu. Philip Morris International, yüz milyonlarca yetişkin sigara içicisini mümkün olan en kısa sürede sigara içmekten güvenli seçeneklere dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Bir gün sigaraların yerini alacak ve sigara içenlere bir alternatif sunacak bir dizi ürün sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bir cevap yazın