Mutluluk Çubuğu ile Sertleşme Sorunu Tedavisinde Kalıcı Çözüm

Mutluluk çubuğu(penil implantlar), üretildiği günden beri iktidarsızlık tedavisinin en etkili tedavi yöntemidir. Peki ama mutluluk çubuğu nedir? Penis implantları erektil disfonksiyonu ve bazen Peyronie hastalığını tedavi etmek için kullanılır. İmplantlar doğal görünür ve orgazma ulaşma yeteneğinizi etkilemez. Bu ameliyat sigorta kapsamındadır.

Penil İmplantların Avantajları

Birçok erkek, önemli faydaları sağladığı için tıbbi tedaviye mutluluk çubuğu implantını tercih eder. Sert ereksiyon ve tatmin edici cinsel aktivite sunar. Kendiliğinden cinsel yaşama sahip olma yeteneğine birçok iktidarsız erkek yeniden kavuşur. Bir ereksiyonun ne kadar süreceğini ve ne sıklıkla kullanılabileceğini tahmin etme ve kontrol etme yeteneği yine en önemli özelliklerdendir.

Penil İmplant Türleri

Farklı mutluluk çubuğu implant türleri vardır. Doktorunuz sizin için en iyi implantın hangisi olduğuna karar vermenize yardımcı olacaktır.

-Tek Parça İmplantlar

Tek parçalı mutluluk çubuğu nedir? Monolitik implantlar olarak esnek veya yarı sert silindirler kullanılır. Bazılarının esnekliği deveboynu lambası olarak tanımlar. Bu implant seks için yeterince sert, ancak giysinizin içinde kolayca saklanacak kadar yumuşaktır. Artıları: En ucuz implant türüdür ve başarısız olan daha az mekanik parça içerir. El fonksiyonu zayıf olan erkekler veya kateteri prezervatif şeklinde tutmak için proteze ihtiyaç duyan derin penisli erkekler için oldukça idealdir.

-İki Parçalı İmplantlar

İki parçalı mutluluk çubuğu nedir? İki parçalı silindirler bir silindir ve bir pompadan oluşur. Pompa, skrotumda gizlidir. Şişirildiğinde, silindirler ereksiyona neden olmak için sıvıyla dolar. Penisin bükülmesi sıvının silindirlerden çıkmasına ve sarkık olmasına izin verir. Avantajı; mükemmel sertliktir. Ayrıca pelvise veya karın bölgesine parça koymaya gerek yoktur. Üç parçalı bir implantın yerleştirilmesini daha az arzu eden, son derece karmaşık pelvik problemleri olan erkekler tarafından özellikle tercih edilir. Örneğin, belirli pelvik yaralanmaları olan veya karmaşık vasküler rekonstrüksiyonu olan erkekler – çok az erkek bu kategoriden etkilenir.

-Üç Parçalı İmplantlar

Üç parçalı mutluluk çubuğu nedir? En yaygın olarak üç parçalı implantlar kullanılır. Peniste bir çift silindir, testislerin yanındaki skrotumda bir pompa ve bir salin solüsyonu rezervuarından oluşurlar. Pompanın skrotumda sıkışması, salin solüsyonunu silindirlere iter ve doğal görünen sert bir ereksiyon oluşturur. Orgazm sonrası bile implantlar istediğiniz kadar şişirilmiş olarak kalacaktır. Hazır olduğunuzda, penisi halsiz, yumuşak bir duruma döndürecek olan pompadaki söndürme düğmesine basılması yeterli olur.

Ayrıca Prostat kanseri, şeker hastalığı, damar hastalıkları, omurilik yaralanmaları, kalça yaralanmaları ve organ nakil alıcıları dahil olmak üzere erektil disfonksiyonu olan çoğu erkek için üç parçalı mutluluk çubuğu protezinin uygun olması benzersiz yanlarından biridir. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir