Romantik Bir Film Sonsuz Aşk

Romantik Bir Film: Sonsuz Aşk

Sonsuz Aşk isimli film Türk yapımına ait olan bir filmdir. Film, Netflix platformu içerisinde yer almakta olan ve %77 oranında da beğeni toplayan bir filmdir. 24 Mart 2017 tarihinde seyirci ile kavuşturulmuş olan bu filmin başrollerinde ise Fahriye Evcen ve Murat Yıldırım isimleri yer alıyor. Film, Netflix platformunda romantik filmler kategorisinde yer almaktadır. Yaş sınırlamasında ise 13 yaş ve üzeri izleyiciler tarafından izlenmesi tavsiye edilen bir filmdir. Filmin süresi ise toplamda 1 saat 54 dakika sürmektedir. Filmin yönetmen koltuğuna Ahmet Katıksız otururken, senarist koltuğuna ise Deniz Akçay Katıksız ismi oturuyor. Netflix platformu üzerinden indirilerek, çevrimdışı izlenebilen bir filmdir. Orijinal dili Türkçe olan filmin Arapça ve Türkçe olarak da altyazı seçeneğini platform sunuyor. Romantik tür haricinde ise Türk yapımları, sosyal konulu dramalar, drama ve romantik filmler arasında yer alan bir filmdir. İzleyicilerin yapmış olduğu yorumlara göre ise oldukça duygusal bir film olduğu da söylenmektedir. Filmin IMDb puanı ise 10 üzerinden 6,1 puandır.

Sonsuz Aşk Filminin Konusu ve Anlattıkları Nelerdir

Sonsuz Aşk isimli romantik filminin konusu da oldukça duygusal ve aşk içerikli bir filmdir. Filmin başrol karakterlerinden bir tanesi olan Zeynep kardeşi ile kendi hayatında, sade bir hayat sürmektedir. Zeynep, ünlü bir profesör doktor olan Can ile bir aşk yaşamaya başlayacaktır. Film, genel itibari ile Zeynep ve Can aşkını konu edinecektir. İkilinin ortak bir yanı gözükmüyormuş gibi dursa da Zeynep ve Can ikilisi birbiri içerisinde el ele vererek sonsuz bir aşka düşeceklerdir. Zeynep ve Can ikilisinin bu aşkta yaşayacağı maceralar ve tüm olaylar dizide konu edilmiştir.

Sonsuz Aşk Filmine Nereden Erişim Sağlanabilir

Sonsuz Aşk isimli romantik tür filmine Netflix platformu üzerinden erişim sağlanabilir. Netflix platformunda varlığını sürmekte olan bu filme platform üzerinden erişim sağlamak için ise platforma bir üye ya da aboneliğin bulunması gerekiyor. Bu üyelik ya da abonelik işlemleri farklı seçenekler ile sunulan bir ücret dahilinde tamamlanmaktadır. Üyeliğin tamamlanması ile kullanıcı adı ve kullanıcı şifresi oluşturulur. Kullanıcı adı ve şifresi ile de istenen her an, istenen her cihazdan platforma giriş yapılabilir. Netflix platformunun alternatifi olan internet sayfalarına erişim sağlamak için ise netflix izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri kullanılabilir. Arama etiketleri ile yapılacak olan aratmada karşılaşılan internet sayfaları üzerinden de filme erişim sağlamak mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın